تصفیه آب

پشتیبانی واتساپ

پشتیبانی 24 ساعته (-------------------- )

پشتیبانی تلگرام

پشتیبانی 24 ساعته ( --------------)

پشتیبانی تیکت

ارسال تیکت از پنل کاربری

تماس با فروشگاه

تلفن فروشگاه : ۰۵۱۴۷۲۳۵۲۹۰

چت آنلاین

سیستم چت آنلاین در تمامی صفحات وب سایت

سوالات متداول

آیا امکان دسترسی به سوابق خریدهای قبلی من وجود دارد؟

بله شما می‌توانید پس از ورود به‌حساب کاربری خود، در بخش سفارش‌های من، سوابق خریدهای قبلی خود را مشاهده نمایید

آیا برای خرید از فروشگاه اینترنتی تصفیه آب حتماً باید در وب‌سایت عضو شوم؟

خیر. شما می‌توانید بدون عضویت کلیه کالاها و قیمت‌ها را مشاهده نمایید و به سبد خرید اضافه کنید ولی برای مراحل بعدی و ثبت سفارش باید پس از عضویت وارد حساب کاربری خود شده تا بتوانید از کلیه امکانات استفاده کنید.

آیا فقط در ساعات کاریفروشگاه اینترنتی تصفیه آب می‌توانم ثبت سفارش نمایم؟

خیر.یکی از بزرگترین مزایای خرید اینترنتی نبود محدودیت زمانی برای انتخاب و خرید است،ازاین رو فروشگاه اینترنتی آلندویو این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید هر ساعت از شبانه روز از طریق تماس تلفنی با شماره 44856309-021 از مشاوره تخصصی بهرمند شوید ،فقط لطفا در نظر داشته باشید ممکن است بعد از ساعت کاری این مشاوره از طریق انتقال مکالمه به تلفن همراه باشد و کمی به صبر و شکیبایی بیشتر شما نیاز است.

ایا در مراحل خرید میتوانیم از مشاوره تخصصی استفاده کنیم؟

بله.در مراحل خرید اگر سوالی در مورد مشخصات فنی کالا و یا مقایسه محصولات داشتید میتوانید از طریق شماره های تماس فروشگاه با ما در ارتیاط باشید.

در هنگام ورود و یا عضویت با مشکل مواجه هستم،چطور راهنمایی بگیریم؟

فروشگاه اینترنتی آلندویو به خاطر امنیت بیشتر کاربران خود  در هنگام خرید از ورود با شماره همراه استفاده میکند که علی رغم مزایای بسیاری که دارد در برخی موارد به خاطر مشکلات در شبکه های مخابراتی و همچنین سامانه های پیامکی ممکن است برای ارسال پیامک وروددچار مشکل گردید.برای حل این مشکل در ساعات کاری با شماره های فروشگاه و در ساعات غیر کاری با شماره44856309-021 تماس بگیرید.

بعد از ثبت سفارش پیامک تایید خرید برای من نیامد.آیا خرید من ثبت شده است؟

سیستم ارسال پیامک به تمام بخش های ثبت سفارش متصل است و گاهی به دلایل مختلف از سوی اپراتورهای تلفن همراه یا سامانه های پیامکی با مشکل مواجه میشود ولی در نظر داشته باشید ملاک عمل فروشگاه تایید خرید شما در سامانه ثبت سفارش است و در صورتی سوالی در زمینه با فروشگاه تماس بگیرید